PVP ForumLarı

pvp server, Private Download, Private Server Tanıtımları, Private Server İp, Pvp Serverler, Pvp Serverler 2009, Yeni pvp serverler,pvp server ip,Mage ve Rogue İp Adresleri, Kolay Server İp Adresleri, Zor Server İp Adresleri, Ardream Serverler, Hamachili

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Deneme Mod. Olabilmek İçin. (Başvuru Yapmadan Önce Okuyunuz)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Efendy

Admin
Admin
Tüm YetkiLiLer Burada GönüLLü ÇaLışan KişiLerdir Hiçbir Ticari Amaç ve Diğer YönLeri GözetmezLer. Sadece PayLaşım ve Yardım için Burada Görev aLmaktadırLar.

Ve Bu GörevLerinin Gereğini En iyi ŞekiLde Yerine GetirmekLe sorumLudurLar.

Yetki İstekLerinizi Yapmadan Önce Yeteri Kadar PayLaşım Yapmanız Gerekmektedir Yoksa Yetki İstekLeriniz KaLe BiLe Alınmayacaktır. 2 MesajLa ben Mod oLmak İstiyorum Diyen Adam Zaten Baştan Kaybeder.

Âyinesi iştir kişinin; lafa bakılmaz.

Ama Yetki Aldıktan Sonrada Bu yetkinizin Gereğini Yapmazsanız Geri Alındıgındada DarıLmayınız.

Yukarda YazdıkLarımı okuduktan Sonra Eğer bu işLeri Yapamayacak ArkadaşLar Var ise Baştan Hiç Başvuruda Bile BuLunmasınLar ZamanLarına Yazık oLur.

Deneme Moderatör Başvuru Şartları:
İsim - Soyisim:
Yöneticilik Yaptınız Mı:
MSN:

DİKKAT: Deneme ModeratorLer Dikkatlice Takip edilip Yaptığı payLaşımlara Konu sayılarına , konularının Yaralı olup olmadıklarına vs... diğer kriterlere bakılarak değerLendirilirLer ve Moderatorlugu hakederLerse gerekli yetki Verilir.

http://pvpforumlari.hareketforum.com

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]